FK Znojmo st. žáci - Fotbal Jevišovice 6:1 (2:1)

Góly: Krontorád Martin 3, Rytíř 2, Veselý,

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Dvořák, Hellinger, Procházka, Dyml, Gazsio, Krontorádi M+M, Hýbler, Truhlář, Balada, Veselý, Rytíř, Lichevník Tadeáš, Laza,

Dnes jsme odehráli další přípravné utkání na umělce v Tasovicích, tentokrát proti týmu z Jevišovic. Dnešní výsledek je  určitě lepší než předvedená hra především v první půli. Vůbec jsme se nemohli dostat do temta, přechodová fáze nestála za nic. Soupeř byl houževnatý a dokud mě síly vystrkoval růžky. V 7. minutě našel Bali pěknou přihrávkou Martina Krontoráda a šli jsme do vedení 1:0. Další šance zatím nebyly využity a tak nastal v 18. minutě trest za přísnou ruku Tadeho ve vápně, penalta 1:1. Dále jsme lehko vážně zahazovali šance, když měla být nahrávka byla střela a naopak. Do poločasu jsme přece jen šli do vedení po spolupráci Šimika s Ondrou 2:1. Po změně stran se již naše hra zlepšila, ale do ideálu to mělo stále daleko. Postupně se do brankového zařízení trefily Martin Krontorád, Martin Veselý, Ondra a opět snajper Martin Krontorád. Pěknou druhou gólovou průnikovou nahrávkou se blýskl Šimik, asistenci měl ještě Dvořka a Ondra. Na klukách byla znát únava z předešlého zápasu, který jsme hráli obden, ale je dobře že si takovou zátěž vyzkouší, v sezóně se nám to bude hodit, neboť nás čekají dvě středeční vložená kola, a tak budeme muset vhodně rozložit síly. Stále jsme v přípravné fázi a tak jsme také zkoušeli jiné posty, než co mají hráči zažito, co by mohlo ještě fungovat a co né. Spokojeni jsme byli dnes především s Dvořkou, který se jako předstopr zapojoval do útočné fáze a akce zakončoval i když střelecky vyšel naprázdno. Na každý gól potřebujeme tři loženky! No Kuka s Lokvencem na tom byly poctatně hůř, hlavně že se do šancí dostaneme a je na co koukat.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř,