Starší přípravka na umělé trávě v Líšni

V sobotu 12.1.2019 se tým starší přípravky zúčastnil přátelského fotbalového turnaje hraného na umělé trávě v nafukovací hale v Brně - Líšni. Kde se náš tým postupně utkal s AFK Tišnov, Zbrojovka Brno, FC Ivančice a SK Líšeň,

Sestava, výsledky a hodnocení turnaje

Sestava

Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Zámostný Ondřej, Železný David, Jakeš Oliver, Železná Natálie, Vasmanský Roman.

Výsledky

FK Znojmo - AFK Tišnov              -    7:0     Góly: Zámostný 2, Varga 2, Vyroubal 2, Železný.

FK Znojmo - Zbrojovka Brno      -    5:1     Góly: Zámostný 2, Varga, Jakeš, Železný.

FK Znojmo - FC Ivančice             -    3:1     Góly: Vyroubal, Vasmanský, Železný.

FK Znojmo - SK Líšeň                   -    2:2     Góly: Vyroubal, Železný.

Sobotní turnaj na umělce byl pro nás příjemným zpestřením zimní přípravy, neboť tvrdý halový povrch a sálovou obuv jsme vyměnili za kopačky a odehráli čtyři kvalitní zápasy na rozměrech hřiště, na které jsme zvyklí ze soutěžních utkáních. Všichni hráči makali naplno a zaslouží pochvalu za předvedené výkony.

Leoš Ludvík