Starší přípravka první na turnaji v Brně

V sobotu 16. 3. 2019 se tým starší přípravky zúčastnil kvalitně obsazeného turnaje v Brně pořádaném Spartou Brno. Hrálo se na umělé trávě v nafukovací hale systémem 5 + 1. Soupeřem nám byly týmy Sparta Brno, FK Hodonín, FC Slovácko a FŠ Třebíč. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Nicolas Vašíček. Gratulujeme!!!!

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš, Plavec Michal - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Zámostný Ondřej, Železný David, Jakeš Oliver, Železná Natálie, Vašíček Nicolas, Pham Vinh Dan.

FK Znojmo - FC Sparta Brno      -   3:0     Góly: Vašíček 2, Zámostný.

FK Znojmo - FK Hodonín             -   3:1     Góly: Zámostný, Varga, Vašíček.

FK Znojmo - FC Slovácko            -   7:3     Góly: Vašíček 4, Vyroubal, Zámostný, Jakeš.

FK Znojmo - FŠ Třebíč                 -    3:0     Góly: Vašíček 2, Železná.

Sobotní turnaj na umělé trávě byl pro nás kvalitní přípravou pro blížící se jarní část krajské soutěže přípravek. Ve čtyřech zápasech jsme inkasovali pouze 4 góly což je dobrá vizitka obranné hry celého mužstva. V útoku jsme byli také produktivní, ale na druhou stranu tam byly ještě další šance, které jsme nedokázali gólově dotáhnout. Střelecky se dnes dařilo Nikymu Vašíčkovi, který vsítil 9 branek a jeho výkon neunikl ani pořadatelům turnaje, kteří ho zaslouženě zvolili nejlepším hráčem celého turnaje. Gratulujeme Niky.

Za dnešní výkon a výhru ve všech zápasech jsme zaslouženě tento turnaj ovládli a obsadili 1. místo.

Trenéři  Leoš Ludvík, Milan Samek, Petr Železný