9.kolo Mladší přípravky

V Sobotu 27.10. se naše mladší přípravka představila doma v posledním kole Okresní soutěže proti týmu Šanova.

Sestava výsledky a hodnocení

Matoušek Pavel, Matoušek Jirka, Mikýsek Matyáš, Vizingr Štěpán, Bláha Ondra, Zona Filip, Navrkal Kuba, Koňařík Milda, Tržil Vojta

FK Znojmo - Šanov 4:4   Góly: Mikýsek 2, Zona, Bláha

FK Znojmo - Šanov 2:7   Góly: Koňařík, Zona

Poslední kolo mladších přípravek se hrálo za velmi škaredého počasí,kdy se střídal neustále slabý a silný déšť. Doufejme,že to všichni účastníci zvládli bez újmy na zdraví. Dětem asi počasí vadilo méně než rodičům a vstoupili do utkání s velkým nasazením a bojovností. Pro Vojtu Tržila to byl ke všemu jeho první zápas v kariéře a vůbec se mezi ostatními hráči neztratil. Soupeř byl určitě více sehraný a měl i silovou převahu. Naši kluci to nahrazovali nadšením a odhodláním. Musím vyzdvihnout výkon Kuby Navrkala,který v pozici obránce působil neskutečně ostříleným dojmem! A to byl o hlavu menší než ostatní. Kluci si oba zápasy určitě užili a věřím,že nakonec i rodiče. Poděkování mému asistentovi panu Tržilovi a všem rodičům za starost a oblékání hráčů při střídání. Peťovi za odpískání zápasu-Díky Vám všem!

Trenér: Kaidl Luboš