3.kolo zimní ligy mladších přípravek v Brně

V neděli 13.1. pokračovalo 3.kolo halové ligy mladší přípravky. Na turnaji startují dva naše týmy červená a žlutá. Červený tým byl složený z ročníku 2010 pod vedením trenérského dua Tomáš Pěnkava a Luboš Kaidl. Žlutý tým ročník 2011 vedl trenér Karel Střecha.

Sestavy, výsledky a hodnocení

FK Znojmo červená:

Sestava

Danďa Kubále, Tobik Kaidl, Áďa Sekula, Štěpa Vizingr, Ondra Blaha, Roba Vyorálek, Dan Pham

FK Znojmo červená- Křenovice  2:4  góly: Dan, Roba

FK Znojmo červená- Ořechov  5:0  góly: Roba 2, Štěpa, Tobik, Dan

FK Znojmo červená- Drásov  2:0  góly: Roba, Danďa

Byli jsme zvědaví, jak se kluci předvedou po dlouhé tréninkové pauze a byli jsme mile překvapení. Všichni zahráli moc dobře, zápasy doslova odmakali a ukázali že už se na fotbal moc těší. Všichni do jednoho zaslouží velkou pochvalu. Obránci hráli jistě zezadu a dokázali i vstřelit branky, útočníci pro změnu zvládali zaskočit za obránce vzadu. Dnes bych vyzdvihl výkon Dana Kubáleho v brance,vynikající zákroky, perfektní rozehra nohou a vstřelený gól, paráda. S výkonem musíme být všichni spokojení,od čtvrtka hurá na tréninky .

Trenéři: Tomáš Pěnkava, Luboš Kaidl

Sestava FK Znojmo (žlutá):

Honza Zajíček (g) - Filip Zóna - Matyáš Mikýsek - Filip Kratochvíl- Adam Kratichvíl - Vojta Tržil - Tomáš Střecha

Výsledky:

FK - Boskovice 0:12

FK - Svratka 0:6

FK - Dyjákovičky 3:3

Góly: Adam Kratochvíl, Filip Zona, Tomáš Střecha

Hodnoceni turnaje:

Na úvod je potřeba říct, že na výsledku se projevila zejména nenadálá marodka, povánoční nerozehranost týmu a také kvalita soupeřů, kteří byli herně a viditelně i věkově úplně někde jinde. První dvě utkáni jsem prohráli vysokým rozdílem branek a nebýt gólmana Honzi Zajíčka, skóre by bylo ještě hrozivější. Kluky musím ale pochválit, protože turnaj nevzdali a bojovností všech se nám podařilo v posledním utkáni alespoň remízovat, když jsme z nepříznivého skóre 0:3 srovnali na 3:3 kdy po přihrávce Tomáše Střechy byl při chuti Adam Kratochvíl, za chvíli dotlačil do sítě míč Filip Zóna a hned na to nasadil “gajdy” obránci i gólmanovi soupeře Tomáš Střecha a bylo srovnáno. Nechybělo moc a utkáni jsme mohli zvrátit na svou stranu, kdy další šance Vojty, Tomáše a Adama zůstaly nevyslyšeny. Na druhou stranu to mohlo být i naopak, kdy nás podržel gólman Honza Zajíček a několika zákroky zabránil jistému gólu soupeře.

Trenér:  Karel Střecha