logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo FK Znojmo DÍVKY - Šanov 0:10 (0:4)

V neděli 14.10.2018 odehráli děvčata předposlední utkání podzimní sezóny.Hráli jsme na domácím hřišti proti týmu z Šanova.

Sestava a hodnocení utkání

Lavingrová,Šinoglová- Arndt,Kučerová,Košická,Kapaňová,Sáblíková,Čaňková P.,Urbánková,Železná,Veselá, Marečková,Čechová,Čaňková K.,Hesová,Langmannová,Doválelová,Ištvánková.

Dnes nás čekal soupeř,který měl v sestavě vysoké hráče ,kteří na holky hráli tělem a odstavovali je od míče.My naopak máme v sestavě děvčata mladší a menší a bylo to na hře vidět.Ale holky jsou velké bojovnice,a bojovaly po celou dobu zápasu.Největší šance měly Bára Sáblíková,Natálie Železná a Jana Veselá,ale dnes ani jedna nedokázala vsítit gól do soupeřovi brány. Gólmankám nelze nic vytknout,chyby jsme dělaly hlavně v obraně,kdy jsme byly daleko od hráčů a nedokázaly jsme jim zabránit dojít až do naší brány.V záloze jsme nedokázali udržet míč a posunout ho k útočnicím.Holky letos zažívají hodně těžkou sezónu,kterou se holky učí jak hrát na velkém hřišti.Tým se skvěle drží neustále v plném počtu jak na trénincích ,tak na zápasech a to nás trenéry těší nejvíc.Poděkování samozřejmě patří rodičům ,kteří s námi spolupracují a dovážejí holky na tréninky i zápasy a podporují náš tým i za nepříznivého skóre.

Děkujeme !!!!

Ve středu nás čeká poslední zápas proti Tasovicím.Pak už se budeme připravovat na zimní sezónu.

Trenéři: Kučma,Železný,Veselá

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři