Přátelská utkání Dívčího týmu

V neděli 21.10.2018 si hrstka dívek zahrála 3 přátelské zápasy v kategorii starších přípravek. Všechny zápasy si holky maximálně užily a předvedly výborný fotbalový výkon.

Sestava, výsledky a hodnocení

Ač děvčata už mají za sebou svoje utkání jako mladší žákyně odehrané,několik děvčat si zpříjemnilo nedělní dopoledne na přátelských utkáních s kluky z našeho týmu FK ZNOJMO a týmu JEVIŠOVIC. Tým děvčat byl složen převážně z mladších děvčat,jelikož se hrálo v kategorii starších přípravek.

Lavingrová,Šinoglová-Veselá,Železná,Čechová,Langmannová,Marečková,Doválelová,Kučerová,Sáblíková,Kapaňová.

FK ZNOJMO DÍVKY : FK ZNOJMO KLUCI 4:1 Góly: Veselá 2,Železná 2

První zápas holky změřily síly proti první skupině svých spoluhráčů z FK ZNOJMO.Holky si zápas maximálně užívali a předvedli obdivuhodný výkon plný krásných gólových akcí.Tento zápas zaslouženě vyhráli .

FK ZNOJMO DÍVKY : JEVIŠOVICE 5:2 Góly: Veselá,Kučerová,Železná 2,Sáblíková

Druhý zápas holky jeli ve stejném nasazení a tempu.Kluky z Jevišovic jednoznačně přehrávali a opět předvedli svoji kombinační hru a svoji fyzičku kterou mají ze svých zápasů.Dnešní smolařkou v zakončení byla Káťa Čechová která měla nejvíce šancí , do kterých ji posílala Janča Veselá svými přihrávkami.Výborně odehráli ale všechny děvčata.

FK ZNOJMO DÍVKY : FK ZNOJMO KLUCI 1:3        Gól: Železná 5:6- na penalty

Třetí zápas jsme odehráli proti druhé skupině kluků z FK ZNOJMO.Začátek zápasu měli holky pod kontrolou a sváděli na hřišti velké boje o každý míč.První gól jsme sice vstřelily my,ale potom už se nám nepodařilo přidat další.Nastřelily jsme dvě tyčky a jedno břevno.Kluci nám pak dali dva rychlé góly když jsme polevily v obraně.Holky ale chtěli zápas dotáhnou a zkusit ještě přidat nějaký gól ale štěstí už jsme asi vyčerpali v minulých zápasech.

Pak došlo na penalty kde jsme opět předvedli že i v penaltách se nám daří.V bráně nám pak gólmanky výborně zachytaly.

Nakonec jsme o jednu vstřelenou penaltu prohráli,ale i tak si holky všechny zápasy užily s chutí a velkým nasazením.

Děkujeme holkám že se na poslední chvíli zapojily a přijeli na zápasy.

Rodičům děkujeme za dovoz hráček a skvělou podporu.

Trenéři Železný Petr a Veselá Jiřina.