logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2.kolo zimní halové ligy ml. žáků v Ivančicích

2.kolo zimní halové ligy ml. žáků v Ivančicích

V neděli 9.12.2018 se v Ivančické hale konalo další kolo halové ligy pro mladší žáky. Děvčata našeho týmu FK ZNOJMO se ve druhém kole postupně utkaly s týmy 1.SC Znojmo 06, Moravský Krumlov a SK Slatina.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava

Šinoglová-Kučerová,Arndt,Kapaňová,Sáblíková,Veselá,Marečková,Čechová,Langmannová.

Výsledky

FK ZNOJMO DÍVKY - 1.SC ZNOJMO ,06,   0:11

Hned na úvod jsme nastoupily proti silnému celku z SC Znojmo.Holky se na hřišti praly o všechny míče a nedali soupeřům nic zadarmo.V bráně nás dnes podržela naše skvělá gólmanka Alča Šinoglová .Hráli jsme jak nejlépe to holky umí,ale soupeř byl v koncovkách lepší a rychlejší.

FK ZNOJMO DÍVKY - MORAVSKÝ KRUMLOV 0:6

Ve druhém zápase nás čekali kluci z Moravského Krumlova.Tento zápas byl z naší strany už lepší než ten první,ale ani kluci od nás nechtěli dostat gól a tak takticky na tento zápas vyměnili slabšího gólmana .Holky předváděli moc pěkný fotbal a opět si získali podporu z tribuny od všech fanoušků co seděli v hale. Nemají se vůbec za co stydět předvedli bojovnost a chuť hrát až do konce zápasu.

FK ZNOJMO DÍVKY - SK SLATINA 0:5

Třetí zápas byl tím nejlepším odehraným zápasem v tomto kole.I když kluci ze Slatiny byly o dvě hlavy větší než my,holky s nimi drželi krok .Celých 7 minut byl stav 0:0 .Pak jsme udělali pár chyb a kluci nás začali silově přetlačovat.My jsme měli také tři šance na skórování ale chyběly nám síly v zakončení.Publikum nám neustále tleskalo za každou výborně rozehranou šanci.Všichni holkám přáli aby si konečně dali také gól.V tomto zápase musíme pochválit všechny hráčky,nejvíce nás překvapila naše nejmladší hráčka Káťa Čechová,která proti takto velkým hráčům bojovala a šla do každého souboje.Výborně opět chytala naše gólmanka Alča.

Tohle kolo jsme opět prokázali svoji touhu a bojovnost,kterou holky přenesly do všech dnešních bojů.I když z nich nevyšly jako vítězové,pro nás trenéry je velice cenná hlavně předvedená hra.Náš čas kdy začneme vyhrávat také jednou přijde.

Výbornou kulisu opět dělalo naše publikum a holky si ten velký závěrečný aplaus moc zasloužily.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápasy.

Trenéři Jiřina Veselá a Pavel Kučma

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři