3.kolo halové ligy mladších žáků

V neděli 16.12.2018 se konalo další kolo halové ligy v Ivančicích. Tentokrát náš dívčí tým změřil síly s týmy TJ Novosedly,Ivančice a 1.SC Znojmo 07.

Sestava,výsledky a hodnocení

Lavingrová ,Šinoglová - Kapaňová , Čaňková P., Urbánková,Veselá,Marečková,Čechová,

Čaňková K.,Langmannová,Doválelová.

FK ZNOJMO DÍVKY - TJ NOVOSEDLY 0:9

FK ZNOJMO DÍVKY - IVANČICE 0:12

FK ZNOJMO DÍVKY - 1.SC ZNOJMO ,07,  0:12

Dnes jsme měli v týmu 4 nové hráčky než obvykle .Holky si dnes sáhli na samé dno.Všechny tři zápasy ale odbojovaly a nevzdaly se jediného boje o míč. Nové hráčky se těžko orientovaly na hřišti a chybovalo se hlavně v obraně.Pochválit musíme první čtyřku- Janču,Káťu,Denču a Gabču.Těmto děvčatům se dnes vedlo nejlépe.V bráně musíme pochválit obě gólmanky Alču a Julču. Asi nejlepším zápasem byl dnes souboj proti Ivančickému týmu.Osm minut jsme hráli za stavu 0:0.Pak ale naše výkony pomalu klesaly a soupeři nás přetlačovali. Do každého boje daly holky všechny síly a i když některé souboje jsou někdy tvrdé a bolí holky umí zvednout hlavy a se ctí a pokorou k soupeři odehrají zápasy až do konce. Pokaždé nám nezáleží na tom kolik gólů dáme nebo dostaneme,ale hlavně se holkám snažíme vštěpit že předvedená hra je víc než deset gólů. Jsme hrdí na naše hráčky za to jak hrají se ctí a velkou chutí.

Dnes se děvčatům fotbalový den zpříjemnila svojí návštěvou hráčka 1.FC Slovácka a reprezentantka ČR do 16 let Lucie Jelínková.Tímto jí děkujeme za příjemné povídání a za to že se s děvčaty vyfotila.

3.kolo bylo poslední v letošním roce.Ještě nás čeká poslední trénink a také společná akce návštěva kina- pohádky ČERTÍ BRKO na co se všichni moc těšíme.

Všem hráčkám a jejich rodičům přejeme krásné vánoce ,hodně dárků a do nového roku 2019 hodně zdraví!!!!

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápasy a za jejich neustálou podporu a za to že věří v náš tým !!!!!

Trenéři Pavel Kučma a Jiřina Veselá.