19.kolo Hostěradice – FK Znojmo B 2:6 (2:3)

Branky: 20´ Procházka Tomáš, 41´ Kadlec – 4´+ 62´ Samek, 77´+ 89´Mössmer, 14´ Dušek, 34´ Černý

Sestavy a hodnocení utkání:

Hostěradice:

Procházka Vít – Kolář, Hlávka(46´ Štainc), Vorbis, Fiala Milan, Fiala Marek, Burger, Procházka Tomáš, Koník(81´ Jelínek), Kadlec, Kacký

FK Znojmo B:

Kotáb – Kafka Jakub, Poláček(62´ Kalina), Bálka – Dušek, Mössmer, Šťáva(73´ Benda), Pavlík – Černý, Samek, Németh(68´ Dufek)

Trenér Jarda Ludvík

Dnes jsme předvedli velmi kvalitní fotbal. Dá se říci, že jsme se dobře bavili a hru si užívali. Bohužel bychom to nebyli my, kdybychom po skvělém úvodu a rychlém dvoubrankovém vedení neudělali všechno proto, abychom si utkání zdramatizovali. To stejné se nám povedlo i poté, co jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek. Je to jediná kaňka na dnes výborném výkonu, protože druhou půli jsme už měli pod kontrolou a spoustu dalších tutovek jsme neskutečně zahodili. Zasloužené vítězství po kvalitním výkonu.