10.kolo FK Znojmo dorost - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 4:1 (3:0)

Góly: Balík 2x, Wrana, Gazsio

Prycl - Vojtěch, Vystrčil Štěpán, Železný Milan, Ondra - Lichevník Josef, Neumann, Gazsio, Kolařík - Wrana, Balík

Náhradníci: Buchtela(B), Koňařík, Rytíř, Truhlář, Hellinger

V tomto kole jsme přivítali druhého nováčka soutěže mužstvo z Tasovic. Tento tým si počíná v soutěži solidně a protože byl bodík před námi chtěli jsme jít v tabulce před ně. Zápas se pro nás vyvíjel skvěle hned v 1. minutě soupeřův brankář špatně odhadl vyběhnutí míč se dostal k Wraničovi a ten si již věděl rady položil si ho a do prázdné branky skóroval 1:0. Soupeř byl zaskočen a tak se rodily další naše šance na 2:0 jsme však dali až ve 20. minutě kdy našel ve vápně Wranič volného Máru Balíka. Hra se postupně vyrovnala a šance si začali vytvářet také Tasovice a náš Pryclik musel předvést pár důležitých zákroků. No a když už byl v 36. minutě překonán vykopával z prázdné brány Milda Železný. Tento obranný zákrok byl rozhodující neboť z následného protiútoku našel Neumann na hranici šestnáctky Gazsia a ten parádním obloučkem zvýšil na 3:0. Po přestávce Tasanda přidala, mi se chvíli hledali ale pak přišla 61. minuta Štěpa Vystrčil vyvezl perfektně míč a dále po ose Wranič - Balík bylo 4:0. Za toho stavu se zdálo že je hotovo, ale nebylo v 75. minutě Tasanda snížila na 4:1. Hned jich bylo plné hřiště a obrana měla pohotovost. Obrana za pomocí celého týmu to zvládla, ale je to malé varování , že i za takového stavu se musí hrát naplno vždyť jsme ještě dvakrát vykopávali z prázdné brány. Nicméně úkol naši borci splnili a posunuli se v tabulce zase výše. V sobotu zajíždíme do Rajhradu, kde budeme chtít udržet vydobytou pozici.

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř