2.kolo FK Znojmo St.žáci - Kahan 5:0 (4:0)

Gól – Veselý 2x, Tejkal 2x, Krontorád Martin,

Rybníček (6) – Balada (6), Procházka (6), Mareček (7), Dyml (6), - Tejkal (6), Lichevník (6), Krontorád Marek (6), Baran (6), - Veselý (6), Krontorád Martin (6),

Střídání – Škubal (6), Vystčil (6), Štancl (6),

Hodnocení výkonu

1 – katastrofální, 2- podprůměrný, 3- průměrný, 4 - nadprůměrný, 5 - uspokojivý,  6 –dobrý, 7 velmi dobrý, 8 - výborný, 9- vynikající, 10- exeletní mimořádný,

Hodnocení utkání

První domácí utkání jsme výsledkově zvládli, ovšem předvedená hra nebyla optimální. Hlavně prvních 25 minut byla hra plná nepřesností přechodová fáze nepřipravená a uspěchaná celková hra byla velmi pomalá a kostrbatá. V rozmezí pěti minut mezi 27 a 32minutou jsme dokázali vsítit 4 góly a utkání rozhodnout. Góly to byli většinou po pěkných kombinacích jeden gól jsme dali hlavou po rohu. Ve druhé půli jsme měli nadále výraznou územní převahu, ale naše koncovka byla nepřesná. Nedokázali jsme trefovat branku a většina pokusu končila vedle nebo nad brankou. Ve druhé půli jsme vsítili jen jednu branku. S předvedenou hrou nejsme úplně spokojeni, protože víme, že jsme schopni podat daleko lepší výkon. Pozitivní je že jsme i ve druhém utkání dokázali udržet v zadu čisté konto. Ted v sobotu nás bude čekat určitě kvalitní soupeř Vyškov B a uvidíme, jak se dokážeme prosadit proti tomuto soupeři který má v tabulce také 6 bodů jako my.