logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo FK Znojmo st.žáci – FK Drnovice 10:0 (4:0)

Góly – Krontorád Martin 3x, Tejkal 2x,Vystrčil, Balada, Krontorád Marek,Veselý, Dyml,

Sestava a hodnocení utkání

 

Rybníček (9) –Balada (9), Procházka (9), Mareček (10), Dyml (9), - Lichevník (9), Krontorád Marek (10), Veselý (10), Vystrčil (9), - Krontorád Martin (10), Tejkal (8),  

Střídání –  Štancl (8), Škubal (8), Adamička (8),

Hodnocení výkonu

1 – katastrofální, 2- podprůměrný, 3- průměrný, 4 - nadprůměrný, 5 - uspokojivý,  6 –dobrý, 7 velmi dobrý, 8 - výborný, 9- vynikající, 10- exeletní mimořádný,

Hodnocení utkání

V tomto kole nás čekal tým Drnovic, který měl před utkáním stejně bodů jako my a v soutěži zatím prohrál jen jediné utkání. Kluci k zápasu přistoupili opravdu perfektně a hned od první minuty nás bylo plné hřiště a k vidění byla obrovská chuť ke hře a velké nasazení. Navíc už ve 4 minutě jsme se dostali do vedení Honzou Vystrčilem, který si výborně naběhl do šance a s přehledem nás poslal do vedení. V 11 minutě poslal tvrdou střelu Marek Krontorád a bylo z toho vedení 2:0. V 17 minutě po krásné kombinaci bratrů Krontorádu jsme vedli už 3:0. Ve 20 minutě našel Honza Vystrčil Martina Veselého, který chladnokrevně zakončil na 4:0. To byla pro soupeře hodně velká rána. Hosté chtěli hrát, ale naši kluci hráli s obrovským nasazením a důrazem v osobních soubojích a nepustili nikoho na dostřel Vítovy branky. Hlavně Hozna Mareček výborně eliminoval nejlepší ho střelce Drnovic  Aujezkého a neprohrál s ním jediný souboj jeden na jednoho. Velmi dobře dnes zahrála záložní středová dvojice a motor našeho týmu Marek Krontorád a Martin Veselý, kteří nejenže sváděli  tvrdé osobní souboje s velmi rychlím technicky vybaveným a enormně důrazným hráčem tmavé pleti, ale dokázali góly dávat i asistovat. Martin Veselý dokázal připravit svým spoluhráčům 4 góly.  Pozitivní bylo, že jsme zůstali aktivní po celé utkání a to se nakonec projevilo i na výsledku. Martin Krontorád dnes perfektně a navíc s velkým klidem řešil své šance a v posledních zápasech hraje ve velké herní a střelecké pohodě. Dnes jsme opravdu maximálně spokojeni s tím co všichni hráči předvedli nejen nám trenérům, ale i našim divákům. Oproti minulému utkání se nám podařilo proměňovat skoro vše, co jsme si vytvořili. Hezkou branku vsítil dnes i Lukáš Dyml střelou z velké dálky. Ted se budeme chtít maximálně soustředit na dvě poslední kola, abychom dotáhli dobře rozehranou podzimní část soutěže.

Trenéři  Milan Samek a Petr Štancl

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři