logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FK Znojmo St.žáci – Dobšice Dorost  2:8 (0:4)

FK Znojmo St.žáci – Dobšice Dorost 2:8 (0:4)

Góly:  Tejkal 2x,

Přípravné utkání v Tasovicích

Sestava a hodnocení

 

Rybníček, - Vystrčil, Balada, Helinger, Mareček, - Tejkal,Veselý, Krontorád Marek, Lichevník, Krontorád Martin, Škubal, - Štancl,

Hodnocení

Dnešní utkání jsme sehráli proti krajskému dorostu Dobšic. Původně se mělo hrát v rámci zimního turnaje proti starším žákům Mor. Krumlova, ale Ti se v týdnu omluvili a tak jsme zvolili náhradní variantu. Zápas to byl pro naše žáky hodně náročný, ale jsme moc rádi, že jsme toto utkání sehráli. Kluci se museli vyrovnat s těžkým soupeřem a to hlavně rychlostně, technicky a sváděli velmi těžké osobní souboje. Na to že hráli proti o tři roky starším hráčům jsme velmi spokojeni s nasazením, které po celých 80 minut předváděli. Spokojeni jsme i s dvěma góly, které se nám podařilo vsítit a další šance jsme si dokázali vytvořit což je velmi dobré. Viděli jsme, jak hráči pracovali směrem do defenzívy a několikrát dokázali vyjet kombinačně z těžkých pozic. Potřebovali jsme vidět kluky hrát pod tlakem v defenzívě, protože ve své kategorii nás pod takový tlak soupeři nedostanou, takže z tohoto důvodu jsme maximálně spokojeni s tímto přípravným utkáním. Radost máme i z toho že jsme fyzicky zvládli celých 80 minut v tempu což je pozitivní.

Trenéři Milan Samek a Petr Štancl.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři