logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Dvě přípravná utkání starších žáku

Ve čtvrtek 27.2. jsme na umělé trávě v Novém Šaldorfě sehráli utkání proti žákovskému týmu Krajského přeboru Novosedel. V neděli 1.3. na umělé trávě v Tasovicích proti Krajskému týmu dorostu Mor. Budějovic.

Výsledky, sestavy a hodnocení

 

FK Znojmo st. žáci – Novosedly 0:3 (0:1)

Sestava

Rybníček, - Mareček, Procházka, Dyml, balada, Truhlář, Tejkal, Škubal, Baran, Rytíř, Štancl, Horecký, Nguyen, Rolník,

Hodnocení

Kvalitní utkání proti velmi běhavému a technicky vybavenému soupeři. Náš tým se musel obejít bez několika hráčů základní sestavy. (bratři Krontorádové, Veselý, Lichevník) I přes to náš tým podal bojovný výkon. Soupeř několik šancí ještě zahodil. Naši borci měli tři vyložené šance bohužel ani jsme neproměnili. I přes porážku jsme byli s výkony našich hráčů spokojeni hlavně z důvodu vysokého tempa, ve kterém se utkání odehrálo. Chtěli jsme vidět náš tým, jak pracuje pod větším tlakem v obrané činnosti a to nám toto utkání splnilo. Hráči toho naběhali poměrně hodně a nejvíce asi Ivo Tejkal, který se nově objevil na středu zálohy.

 

FK Znojmo st.žáci – Mor. Budějovice dorost  3:2 (1:1)

Góly Krontorád Martin 2x, Lichevník,

Sestava

Rybníček - Rytíř, Procházka, Helinger, Dyml, Škubal, Krontorád Marek, Lichevník, Tejkal, Krontorád Martin, Štancl,- Adamička, Baran, Balada,

Hodnocení

Nedělní utkání proti dorostu Mor. Budějovic jsme mohli už počítat s Táďou Lichevníkem a bratry Krontorády. Toto utkání i přes naše vítězství nás trenéry herně neuspokojilo. V naší hře bylo hodně nepřesných přihrávek a mnoho zbytečných ztrát míče. Hra byla neurovnaná. V tomto utkání nás držel výkon brankáře  Rybnička,který zneškodnil několik nebezpečných příležitostí soupeře. Nám se podařilo vsítit tři branky za což jsme rádi,ale znova opakuji hra byla z našeho pohledu velmi nepřesná. Co se týče nasazení a bojovnosti s tím jsme u většiny hráčů spokojeni. Kondičně jsme měli v závěru utkání převahu což je také pozitivní zjištění. Radost máme z návratu středního obránce Mary Procházky, který obě utkání po dlouhém zranění zvládl na výbornou a doufáme, že zdravotně vydrží do začátku sezóny. Naopak jsme smutní z obnoveného zranění zranění Lukáše Dymla.

Milan Samek a Petr Štancl,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři