logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo FK Znojmo ml.žáci - TJ START Brno 3 : 3 (3:1)

Góly: Vašíček, Varga, Železný.

V sobotu 21. 9. 2019 proběhlo na našem hřišti již 6. kolo krajské soutěže mladších žáků. Tentokrát jsme přivítali vedoucí mužstvo tabulky Start Brno.

Sestava a hodnocení

 

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Matoušek Martin, Nguyen Petr, Sýkora Matyáš, Jakeš Oliver, Zámostný Ondřej, Železná Natálie, Železný David, Vašíček Nicolas, Varga Patrik, Horecký Tomáš, Pilinszki Matěj, Phung Jakub, Samek Milan.

Duel proti vedoucímu týmu jsme začali velice aktivně a již ve 3. minutě jsme se ujali vedení gólem Nikyho. Nadále jsme to byli my, kdo určoval tempo zápasu. Výborně jsme kombinovali a při ztrátě míče jsme aktivním napadání znemožňovali soupeři rozehrávku. Odměnou byly další dva vstřelené góly a vedení 3:0. Ještě do konce poločasu se soupeři podařilo vsítit branku a snížit náš náskok. Druhá půle byla z naší strany bohužel horší než půle první. Soupeř nás více přitlačil na naši půlku a my se najednou začali bát o výsledek. Hned v 5. minutě druhého poločasu soupeř snížil a byl již na dosah vyrovnání. Bohužel se potvrdilo heslo " nedáš dostaneš " a po vyložené šanci, kterou jsme neproměnili jsme byli potrestáni gólem z rohového kopu soupeře. Dnes je třeba pochválit všechny hráče za vysoké nasazení a bojovnost v utkání. Když s takovým přístupem budeme pokračovat v dalších zápasech, tak jistě budeme sbírat body i nadále a těšit naší hrou naše fanoušky.

Trenéři: Leoš Ludvík, Kamil Horecký, Petr Železný

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři