Mladší žáci na zimní halové lize v Ivančicích

Před Vánoci 22. 12. 2019 a tuto neděli 19. 1. 2020 pokračovala 5. a 6. kolem zimní halová liga mladších žáků v Ivančicích.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava 5. kolo

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Matoušek Martin, Nguyen Petr, Sýkora Matyáš, Zámostný Ondřej, Železný David, Horecký Tomáš, Phung Jakub, Pilinszki Matěj.

FK Znojmo -  SK Obřany                     3  :  1     góly: Železný, Zámostný, Phung.

FK Znojmo -  SK Bosonohy                 5  :  4     góly: Horecký 2, Zámostný 2, Phung.

FK Znojmo -  SC Znojmo U13             2  :  3     góly: Sýkora, Horecký.

1. kolo se nám výsledkově i herně velmi povedlo. Odehráli jsme krásné vyrovnané zápasy a o emoce nebylo nouze. Zvlášť utkání proti týmu Bosonoh bylo jak na houpačce, ale za neskutečné nasazení všech hráčů jsme byli odměněni vítěznou brankou pouhých 5 vteřin před koncem a připravili jsme soupeři teprve první porážku v zimní halové lize.

Sestava 6. kolo

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Matoušek Martin, Nguyen Petr, Sýkora Matyáš, Zámostný Ondřej, Železná Natálie, Horecký Tomáš, Papoušek David, Jakeš Oliver.

FK Znojmo -  Rajhrad                     4  :  4     góly: Horecký 3, Zámostný.

FK Znojmo -  CAFC U13                1  :  2     góly: Horecký.

FK Znojmo -  Ivančice červená      4  :  2     góly: Matoušek 2, Sýkora, Železný.

V posledním kole základní části jsme okusili všechny možnosti ukončení zápasu. Škoda snad jen prvního utkání, kde jsme se dostali brzy do stavu 0:2, ale zlepšenou hrou jsme výsledek otočili na 4:3, ale po chybě soupeř opět vyrovnal a na to jsme už nestihli reagovat. Druhý zápas mohl skončit klidně remízou, ale soupeř své dvě šance proměnil, ale my pouze jednu. V posledním zápase měli ze začátku Ivančice více ze hry, ale po naší první vstřelené brance jsme se trochu uklidnili a odskočili na 4:0.

Leoš Ludvík, Kamil Horecký, Petr Železný.