Finálové kolo ZHL Ivančice

V neděli 8.3. 2020 proběhlo v Ivančicích finálové kolo zimní halové ligy mladších žáků.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava

Ludvík Matyáš - Nguyen Petr, Sýkora Matyáš, Zámostný Ondřej, Železný David, Pilinszki Matěj, Phung Kuba, Železná Natálie, Matoušek Martin.

FK Znojmo -  Dobšice              2  :  2     góly: Železný 2.

FK Znojmo -  Mor. Krumlov      5 :  2      góly: Matoušek 2, Železná, Železný, Sýkora.

FK Znojmo -  Rajhrad               1  :  2     góly: Matoušek.

Všechny tři zápasy jsme odehráli velmi dobře a všichni hráči zaslouží pochvalu za nasazení a předvedenou hru. Ve skupině o 5. - 8. místo jsme skončili na druhém místě a tak jsme celkově v celé zimní lize obsadili pěkné 6. místo ze 16ti účastníků. Nejlepším střelce našeho týmu se stal Martin Matoušek s 20ti vstřelenými góly následovaný Tomem Horeckým se 16ti góly. Během celé ligy jsme odehráli spoustu dobrých utkáních, ale taky některá, která se nám trenérům nelíbila, kdy naši hráči nepředvedli to, co umí.

Leoš Ludvík, Kamil Horecký, Petr Železný.