14. kolo - Pavlice - FK Znojmo C - 2:1 (2:0)

Sestava: Kotáb - Skopal, Benda, Mosmmer Mich., Kaidl - Dočekal, Klaška, Truhlář, Ondra, Prycl, Lattner (46. Duhajský)

Gól: Dočekal

V našem prvním jarním utkání jsme začali v deseti lidech. Víc nás bohužel tentokrát nebylo. V průběhu prvního poločasu ještě dorazil Dan Ondra. Na druhý poločas pak už byl k dispozici i Franta Duhajský.

Zápas jsme s věkově o dost mladším soupeřem nezačali moc dobře. Míče nám uskakovali a to nejen k naší nerozehranosti, ale i vinou silného větru a dost nekvalitního trávníku. Někteří také nastoupili úplně poprvé do mistrovského zápasu. Po našich chybách se soupeř ujal vedení 2:0.

Ve druhém poločasu jsme hráli s větrem a tak se nám i hra více dařila. Podařilo se nám snížit na 2:1 gólem Daldy Dočekala. To však bylo bohužel všechno. Na remízu jsme určitě měli a věřím, že pokud bychom hráli v plné sestavě a na lepším trávníku, mohli jsme i zvítězit.