2.kolo Okresní soutěže starších přípravek - dívky

V neděli 1.9.2019 odehrál dívčí tým druhé kolo okresních starších přípravek. Hrálo se na hřišti v Příměticích.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava:

Garčinská - Veselá, Lavingrová, Kapaňová, Čechová, Šmerdová, Nemešová, Hanzelová, Rolníková, Reichardtová, Kučerová, Horáková

1. zápas Přímětice - FK Znojmo dívky 4:1

Góly: Zuzka Kučerová

Ve druhém soutěžním kole si zápasovou premiéru odbylo 6 nováčků v týmu. Všechny holky musíme pochválit za nasazení i předvedenou hru. Gólově se prosadila Zuzka Kučerová. Soupeř 2x skóroval po dlouhých výhozech brankáře za naši obranu. Další dvě branky jsme inkasovaly po dorážkách, kdy si obrana nepohlídala po zákroku gólmanky odražené míče.

1. zápas Přímětice - FK Znojmo dívky 4:5

Góly: Janča Veselá 3x, Zuzka Kučerová 1x, Amálka Horáková 1x

Do druhého zápasu jsme nevstoupily nejlépe a holky prohrávaly 3:0. Pak začala úřadovat Janča Veselá a třemi góly nastartovala obrat v utkání. Čtvrtou branku přidala Zuzka Kučerová a vedení na stranu holek zařídila naše nová hráčka Amálka Horáková. V brance výborně zachytala naše golmanka Terka Garčinská a společně to holky dotáhly do vítězného konce.

Trenéři: Lavingr, Šmerda