Reprezentace děvčat ve  výběru OFS Znojmo

Reprezentace děvčat ve výběru OFS Znojmo

V neděli 2.2.2020  se konal v Třebíči turnaj OFS Třebíč. Do turnaje byly pozván i výběr děvčat  roč.2009 a mladší OFS ZNOJMO.

Tým OFS ZNOJMO - dívky se  umístil na krásném 2. místě a postoupil tak do dalšího finálového kola.

Výběr reprezentovala i naše děvčata z FK ZNOJMO - Julie Lavingrová, Jana Veselá, Kateřina Čechová , Zuzana Kučerová , Lucie Kapaňová, Denisa Marečková ,Karolína Urbánková, Isabela Arndt.

Výsledky a hodnocení

ČÁSLAVICE : OFS ZNOJMO DÍVKY    0:5      Góly: Veselá 2,Kučerová ,Janečková, Čechová

PODHORÁCKO : OFS ZNOJMO DÍVKY   0:4     Góly: Veselá 2, Arndt , Klásková

KONĚŠÍN : OFS ZNOJMO DÍVKY   0:2     Góly: Čechová , Veselá

STAŘEČ : OFS ZNOJMO DÍVKY    4:2    Góly: Kučerová , Marečková

STUDENEC  :  OFS ZNOJMO DÍVKY      0:9    Góly: Veselá 2, Marečková 2, Čechová , Janečková ,Kučerová , Arndt 2.

BLATNICE : OFS ZNOJMO DÍVKY    0:0     Góly: Veselá 2

Děvčata odehrála 6 zápasu, z toho pět zápasů vyhrály a pouze jednou byly poraženy. Našim děvčatům se velmi dařilo střelecky se prosadit.  Nejvíce gólů dala Jana Veselá - celkem 9. Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu !!!!!!!

Tým výběru vedl trenér Pavel Kučma a vedoucí týmu Jiřina Veselá, zdravotnice  Ludmila Škrabalová.