logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Významné životní jubileum Ladislava Berky

Významné životní jubileum Ladislava Berky

Nejvyšší představitel a historicky nejúspěšnější osoba v rámci FK Znojmo a Oblekovické kopané, oslavil narozeniny. Celý klub FK přeje prezidentu Ladislavu Berkovi všechno nejlepší, především zdraví, štěstí a dále hodně úspěchů na poli podnikatelském, ale i v osobním životě a v neposlední řadě na poli sportovním, aby se s naším klubem dočkal dalších neopakovatelných radostí. 

Ke kulaté padesátce mu (s ročním odkladem zaviněným pandemií) v pátek – 11.6.2021 v utajení, aniž by něco věděl, přišli fotbalem popřát – hráči, kolegové a kamarádi z klubu.

Vždyť, kdo by ještě před pár lety předpokládal, že si Oblekovice zahrají nejvyšší Krajskou fotbalovou soutěž, že budeme mít tolik mládežnických týmů, že budeme mít takové fotbalové zázemí a že budem mít svoji umělou trávu. Vše obsahovalo a obsahuje spoustu tvrdé práce nejen jeho, ale i jeho spolupracovníků a lidí kolem klubu. Všechno nejlepší!

Laďo, děkujeme za vše, co jsi pro náš klub vykonal a ještě vykonáš!

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři