2.kolo FK Znojmo A - Újezd u Brna  7:3 (2:1)

2.kolo FK Znojmo A - Újezd u Brna 7:3 (2:1)

Góly - Vašíček 2x, Balík, Kafka, Lehocký, Procházka, Németh

Sestava a hodnocení

Kotáb - Benda, Slabý, Fryš, Kafka, Pavlík, Procházka, Morkus, Železný P., Balík, Vašíček

Náhradníci: Németh, Wrana, Karpiš, Železný M. ml., Lehocký.

Řekl po utkání trenér: Milan Železný

S výsledkem utkání jsme maximálně spokojeni. Objektivně musíme přiznat, že to je pro hosty krutý výsledek a co se týče předvedené hry tak to byl vyrovnaný zápas. Hlavní rozdíl našeho vysokého vítězství byl ve standartních situacích. Čtyři góly jsme dali z rohových kopů. Konečně jsme šli důrazně do soubojů a byly jsme v každé standartní situaci nebezpeční. Skóre otevřel Kuba Kafka, který po hlavičce od Petra Železného dorazil míč do branky. Na 2:0 dal gól Martin Vašíček opět z rohového kopu. Hosté snížili na 1:2 po hrubé chybě naší obrany. Po přestávce zvýšil na 3:1 Martin Vašíček střelou z velkého vápna. Hoste opět snížili na 2:3 z penalty, kterou zbytečně zavinil náš stoper. V této fázi utkání to bylo o tom kdo dá další gól. Naštěstí to vzal na sebe náš kapitán Martin Procházka a zvýšil na 4:2. Po tomto gólu to hosté úplně zabalili a inkasovali ještě třikrát. Patý gól dal mladík Marek Balík po chybě hostujícího brankáře. Na 6:2 zvyšoval Vojta Lehocký, který byl na hřišti pouze 1 minutu a hned skóroval. Poslední gól a zároveň nejhezčí gól celého utkání dal Peťa Németh, když mu asistoval brankář Tomáš Kotáb a kapitán Martin Procházka - krásná akce. Dnes to byl kolektivní výkon celého mužstva. Tento výkon je potřeba potvrdit i v dalším zápase, i když nás čeká nejlepší mužstvo v soutěži Pohořelice, kteří mají 2 vítězství a skóre 10:0.

Na závěr bych chtěl přivítat v našem mužstvu dva nové hráče Martina Fryše, který u nás působil už v dorostu a Lubomíra Karpiše ze Slovenska, který se hned blýskl krásným gólem na 2:1 za B mužstvo proti Dobšicím. Přejeme jim ať se jim v našem klubu líbí a hlavně daří jako dnes. Pro náš klub FK Znojmo to byla krásná neděle.

,,A" mužstvo vítězství 7:3, ,,B" mužstvo vítězství 4:3, ,,C" mužstvo vítezství 4:2 a Dorost vítezství 5:2.

V sobotu A tým hraje v Pohořelicích, POZOR ZMĚNA ČASU utkání začína v 10:15 a nejde autobus!!!