4. kolo FK Znojmo A – Střelice 4:1 (3:0)

Sestava a hodnocení

Kotáb - Benda, Železný P., Fryš, Kafka, Dufek, Procházka,Wrana, Vašíček, Németh, Balík

Náhradníci: Blažíček, Pěnkava,Vystrčil, Lehocký, Kalina

Řekl po utkání trenér: Milan Železný

Dnes jsme předvedli soupeři lekci z produktivity. Hosté byly lepším týmem ale naši kluci zodpovedně bránili a my jsme proměnili skoro všechny šance, hlavně v prvním poločase. V tomto zápase se 3x prosadil Marek Balík a 1x Petr Németh.

Marek Balík byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu.

První gól jsme dali už ve 3 minutě po individuální akci Martina Procházky, odražený balón se dostal k Márovi a ten nezaváhal. Na 2:0 dával gól Peťa Németh po přihrávce od Máry. Na 3:0 zvyšoval opět Mára nechytatelnou střelou k tyči. V druhém poločasu se prosadil s přímého kopu opět Marek Balík a dokonal svůj první hattrick v mužské kategorii - jen tak dále Máro.

Pochvalu zaslouží za zodpovědný výkon celé mužstvo ale ještě bych dnes vyzvedl tři jména. Kapitána Martina Procházky, který svým výkonem šel příkladem celému mužstvu, brankáře Tomáše Kotába, který neudělal chybu během celého utkání a stopera Petra Železnýho, který zkušeně řídil naší obranu.

Další zápas hrajeme v Šatově. Toto derby začíná v neděli 6.9.2020 v 16:00.