7. kolo - FK Znojmo C - Dyje B - 8:2 (6:1)

Góly: 4x Gavelčík, 2x Rolník, Kubále, Stýblo
Sestava: Tretera - Svoboda, Dočekal, Duhajský, Benda - Rolník, Pěnkava, Samek, Doválel - Kubále, Gavelčík.
Náhradníci: Klaška, Pavelka, Pitour, Stýblo, Pavlů

Dnes bude opět krátký komentář. Soupeř nás tentokrát moc neprověřil. My jsme šli do vedení uř v 7. minutě Gavošem, který se následně trefil ještě dvakrát, tak že si připsal čistý hatrick. Navíc pak přidal ještě jeden gól, tak že celkově se trefil 4x. Do 40. minuty jsme vedli 6:0 a vypadalo to na poločas s nulou. V pokutovém území jsme však faulovali a tak si soupeř připsal branku - 6:1.

Druhý poločas jsme vystřídali tak, aby si zahráli všichni. Nutno říct, že to bylo na výkonu lehce znát a tak už jsme přidali jen dvě branky. I soupeř se opět trefil z pokutového kopu a tak byl konečný výsledek 8:2.

Soupeře je třeba ocenit za to, že i za nepříznivého stavu po sobě chlapi nekřičeli a nic si nevyčítali a tak by to mělo být. Přece jen to hrajeme pro radost a pro nějaký ten pohyb.

V tabulce jsme se posunuli na prvníh místo s 16. body, které má i Olbramkostel na druhém místě.