2 a 3. kolo starších žáků Rájec a Soběšice

2.kolo středa 26.8.            3.kolo sobota 29.8.

Výsledky, sestavy a hodnocení

Rájec-Jestřebí - FK Znojmo  4:15

góly: Kaláb 4, Adamička, Tejkal 9, Matoušek

sestava: Sokol, Vystrčil, Kaláb, Záhora, Matoušek, Zámostný, Phung Kuba, Baran, NGuyen Petr, Horecký, Škubal, Tejkal, Soukup, Sýkora, Adamička, Klimentík, Kaidl

I když byly ještě prázdniny, tak středeční termín byl trochu nešťastný, protože trenéři chodí do práce a přes veškerý svůj volný čas, který trénování obětují, si musel trenér Kamil vzít dovolenou, aby měl s klukama kdo jet. Nedocenitelné gesto Kamile! Úvod zápasu kopíroval první kolo, hned v úvodu jsme inkasovali! Během několika minut se nám zranili hned tři hráči a nevypadalo to vůbec dobře. Naštěstí máme až na výjimky kádr neskutečně vyrovnaný. začali jsme ale zahazovat celkem dost šancí. Ještě že se střelecky chytil Kuba Kaláb a čtyřmi góly otočil vývoj v náš prospěch. Škoda opětovného zkratu na začátku druhé půle, soupeř snížil na rozdíl jedné branky (4:5). Poté se ale rozezstřílel Tejky a osmi góly v řadě, soupeře zlikvidoval.

3.kolo sobota 29.8.

FK Znojmo- FC Soběšice  9:0

góly. Tejkal 6, Voldřich 2, Škubal

sestava: Kaidl, Vystrčil, Záhora, Matoušek, Zámostný, Phung Kuba, Baran, NGuyen Petr, Horecký, Škubal, Tejkal, Wrana, Soukup, Sýkora, Adamička, Klimentík, Voldřich

Tentokrát jsme si úvod pohlídali a poprvé neinkasovali jako první. Naopak,hned z první akce jsme vstřelili branku a musím vyzdvihnout naši dnešní produktivitu. Využili jsme téměř všechny šance a pro hosty je výsledek hodně krutý. Naše hra nebyla úplně uspokojivá, dokonce by jsme řekli, že byl soupeř ve středu pole lepší. Měl téměř všechny odražené míče a my propadávali při dostupování a napadání. Rozhodla ale, již dříve zmíněná produktivita, kdy dlouhé míče za obranu, kluci chladnokrevně proměňovali. Soupeř naopak neproměnil vůbec nic, což je pro ně škoda, protože nehráli vůbec špatně. Co šlo mezi tyče, to spolehlivě pochytal náš brankář, u kterého máme radost, že mu roste sebevědomí, což prospívá celému týmu. Díky vyrovnanosti týmu, jsme mohli pošetřit zraněné Honzíka a Buena, které celkem dobře zastoupili ostatní. Dnes vynikající výkon Tejky, který je prostě stěžejní hráč. Někteří kluci neměli dnes svůj den, nebudu jmenovat,, oni to sami dobře vědí a my víme, že se to v dalším zápase změní a zlepší. Pochvala dnes za výkon pro Ondru Barana a opět Škubiho, jeho bojovnost je příkladná. Musíme zapracovat na rychlosti bez míče i s ním, ať tolik nepropadáme ve středu hřiště. Trochu jsem vás kluci zdrbal za bídnou kombinaci, po zhlédnutí pár videí z druhé strany, se vám musím omluvit. Nebylo to vůbec špatné, poslední branka - od brankáře po vstřelení gólu 6 doteků míče, což je velice dobré.

Trenéři: Horecký Kamil, Ondra Dan, Kaidlík

Trénink -  pondělí- středa 17:00, odjezd na zápas upřesníme.