1.kolo Tatran Bohunice - FK Znojmo ml.žáci 0 : 18

Góly: Železný 6, Železná 4, Papoušek 2, Pham 2, Zámostný, Vlček, Pilinszki M., Pilinszki P

V sobotu 22. 8. 2020 jsme zajížděli do brněnských Bohunic k 1. kolu nové sezóny mladších žáků.

Sestava a hodnocení

Sokol Pavel - Pilinszki Matěj, Pilinszki Patrik, Kaidl Tobiáš, Varga Patrik, Zámostný Ondřej, Vlček Tomáš, Šmedek Daniel, Železný David, Železná Natálie, Pham Dan, Papoušek David.

Do nové sezóny vstupujeme s velmi rozdílným týmem oproti minulé sezóně. Někteří hráči přestoupili a téměř polovina loňského kádru se přesunula ke starším žákům. Do nově se rodícího týmu tak musíme postupně zapojovat i hráče ročníku 2010, kteří stále mohou nastupovat za starší přípravku.

Ale teď něco k prvnímu zápasu. Vzhledem k prázdninám jsme nestihli odehrát žádné přípravné utkání a tak jsme vůbec netušili, jak se s tím hráči na hřišti popasují. Na to, že soupeř hrál v domácím prostředí, tak mu ještě jeden hráč chyběl. Nutno říct, že výsledek je jednoznačný a to hlavně tím, že domácí tým byl opravdu slabý a vůbec v ničem nás neprověřil. Teprve další utkání nám ukážou, jak kvalitní soutěž to v tomto fotbalovém roce bude a jak my sami se s konkurencí popereme.

Trenéři: Leoš Ludvík, Petr Železný, asistent Patrik Pilinszki