logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

FK Znojmo ml.žáci – Práče/Oleksovice 1:10

Góly: Železný D.

Sestava a hodnocení utkání

 

Kubále, Goldmann, Matoušek, Jedlička, Ondra, Hagara, MIkýsek, Ptáček, Sovjak, Rapáč, Kaidl, Maleček, Železný D., Železná N.

Trenéři: Helebrant, Kaidl

Hodnocení:

Dnešní utkání se nám výsledkově vůbec nevydařilo. Nicméně hned na úvod hodnocení je potřeba říci, že proti nám hrál velmi dobrý soupeř, který hrál důrazně, agresivně (ale férově) na míč a byl v neustálém pohybu. Takže nám nezbývá než soupeři pogratulovat k předvedenému výkonu a dosaženému výsledku.

Teď k našemu výkonu. V kabině jsme si řekli, že se zaměříme v zápase na činnosti, kterým se věnujeme v tréninku, zejména na první dotek s míčem, okamžitý pohyb s míčem do volného prostoru a pohyb bez míče, díky kterému se nám  v zápase otevře a ukáže spousta situací. Bohužel jsme v prvním poločase nic z toho neplnily!!! Byli jsme lenošní, neochotni pracovat v pohybu bez míče a tím svému spoluhráči (kamarádovi) nebyly ochotni pomoci v těžkých herních situacích. Dokud si nevezmeme za vlastní, že fotbal je hra kde se hraje více bez míče než s míčem budou naše zápasy vypadat tak jako první poločas.

Druhý poločas jsme si o přestávce něco vysvětlili, zareagovali a naše hra v určitých momentech snesla měřítko, kdy jsme díky pohybu a kvalitní práci s míčem, byli schopni kvalitního a velmi vyspělého (fyzicky) soupeře, přehrát, vykombinovat s klidem na míči od brankáře až do výsledné střely nebo polo šance. Díky této aktivitě se nám podařilo vstřelit i krásnou branku. Nicméně 1 gól za 60 minut hry je málo. Chceme být daleko aktivnější a efektivnější. Ale za fáze hry ve druhém poločase si CHLAPCI a DÍVKO zasloužíte pochvalu!!! Děkuji  Zápas nám ukázal, že nás čeká ještě dlouhá cesta a tvrdá práce!!!

Speciální pochvalu zaslouží Maty Maleček, pral se s o 3 roky staršími a o 40 kilo těžšími chlapy. A dokázal je svoji dravostí a ochotou pracovat bez míče přehrát, dorazit a vytvářet na ně neustálý tlak!!! Výborný výkon J

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři