3. kolo poháru OFS Znojmo mladších přípravek

Dívky - mladší přípravka

V neděli 20.06.2021 jsme odehráli třetí kolo okresního poháru mladších přípravek

Sestava,výsledky a hodnocení:

Šmerdová, Kuřitková - Nováková, Kašparová,  Hanzelová L., Hanzalová T., Steinochová, Horáková

1. zápas  FK Znojmo - FK PRÁČE  6:2 (góly: Horáková 4x, Kašparová 2x)
  1. zápas  FK Znojmo - FK PRÁČE 6:9 (góly: Šmerdová 2x, Kašparová 2x, Nováková 1x, L. Hanzelová 1x)

V nedělním parném dopoledni se holky postavily proti týmu FK Práče. V prvním zápase střežila bránu Eliška Šmerdová, v druhém pak Zuzka Kuřitková. Obě se vystřídaly jak v bráně, tak v obraně. Svůj první zápas si odehrála Anička Steinochová. V prvním zápase s námi hrála Amálka Horáková a plnila přesně to co by jsme si my, trenéři, představovali. V druhém zápase již nenastoupila, když plnila úkoly ještě v národní házené na turnaji v Miroslavi. Střelecky se dnes dařilo Simoně Kašparové. První poločas druhého zápasu holky ještě vedly 5:3, ale v druhém poločase oba týmy sužovalo velké vedro. Proti nám hrála i skutečnost, že jsme měli proti soupeři pouze dvě děvčata na střídání a tak nás tým z Práčí několikrát nachytal na nedbalkách a zaslouženě pak zvítězil. Poděkování patří oleksovickému klubu za možnost sehrát dvojzápas na jejich hřišti!!!

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas!!!