5.kolo FK Znojmo  A – Svratka  B   6 : 1 ( 3 : 1 )

Góly – Balík 3x, Procházka, Lehocký, Németh,

Sestava a hodnocení utkání

Kotáb-Bálka, Slabý, Paseka, Dufek, Lehocký, Procházka, Fryš, Blažíček, Balík, Vašíček

Náhradníci: Németh, Havliš, Železný , Ondra, Železný P.

Řekli po utkání trenéři: Železný M.,Kalina

V tomto domácím zápase jsme se v prvním poločase moc neprosazovali a hosté byli v některých situacích lepším týmem. První poločas jsme vyhráli šťastně 3:1.První gól vstřelil Mara Balík po zpětné nahrávce od Vašouna. Hosté za minutu srovnali na 1:1.Důležitý gól na 2:1 dal náš kapitán Martin Procházka po pěkné kombinaci s Markem Balíkem.Ještě důležitější a zároveň uklidňující moment byl gól na 3:1 po střele Vojty Lehockýho. Hned po této brance rozhodčí ukončil první poločas.Do druhého poločasu jsme nastoupili abychom neudělali zbytečnou chybu a nevrátili hosty zpět do zápasu.Hostům docházely síly, protože dojeli pouze s 11 hráči.Rohodující byl gól na 4:1 a po této brance už jsme byli jasně lepším týmem.Čtvrtý gól dal Mara Balík a zkompletoval svůj další hattrick v této sezoně.V závěru ukání se prosadil ještě Petr Németh po pěkné akci od Matěje Ondry.

Dnes bychom vyzvedly výkon stoperské dvojice Pavel Slabý a Jan Paseka a ještě dvojici Jarda Blažíček a Martin Procházka.Výkon Procheca byl dnes příkladem jak se má chovat kapitán mužstva a zároveň dnes byl oporou našeho týmu a jeho hra byla na vysoké úrovni.

Další utkání zajíždíme do Blížkovic v neděli 12.9 Odjezd velkého autobusu je v 14:45 od hřiště FK Znojmo.Diváci vítáni !!!!!