8.kolo Jevišovice – FK Znojmo  A  4 : 1  (1 : 1)

Sestava a hodnocení

Kotáb-Bálka, Fryš, Paseka, Dufek, Lehocký, Procházka, Németh, Havliš, Balík, Vašíček

Náhradníci: Kolařík, Blažíček, Železný M.ml., Železný M.st.,Vaněk

Řekl po utkání trenér: Železný M.

První poločas skončil remízou 1:1 ale kdybychom vedli 4:1 tak by se nemohl nikdo divit. Šance, které jsme měli jsme bohužel neproměnili a v druhém poločase nás domácí tým vyučil v proměňování gólových příležitostí. Od začátku druhého poločasu jsme svým přístupem darovali domácím tři body. Domácí se dostali do vedení 2:1 po naší hrubé chybě a od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Nikdo z našeho mužstva se nenašel, že bychom na tuto situaci  zapoměli a pokusili se tento zápas ještě zvrátit. Myslím si, že v mužstvu je několik zkušených kluků, kteří by to měli vzít na sebe a strhnout zbytek mužstva.  Do dalších zápasů je potřeba na toto utkání rychle zapomenout a poučit se z toho. Hlavně by měl začít každý sám u sebe.

Další zápas hrajeme už v úterý v Újezdu u Brna v 16 h. Odjezd autobusu v 14:00 od hřiště FK Znojmo.