11.kolo Horní Kounice A - FK Znojmo B   4:0  (2:0)

Vaněk-Ondra, Slabý, Krontorád Marek, Blažíček, Krontorád Martin, Kubále, Morkus, Lehocký, Vecheta, Balík.

Náhradníci: Poláček P., Lichevník, Koňařík, Kolařík, Havliš, Kotáb.

Řekli po utkání trenéři: Kubále, Kalina

Náš B tým sice přijel na hřiště posledních Kounic, které měli pouze bod, ale od začátku utkání jsme byly horším týmem. Na domácích bylo vidět, že ten zápas musí zvládnout. Svým důrazem dělali naším klukům velké problémy. Domácí dali gól na 1:0 po naší hrubé chybě. Škoda, že za tohoto stavu měl velkou šanci Jarda Blažíček ale brankář domácích podržel své mužstvo. Druhý gól jsme inkasovali po rohovém kopu. V druhém poločase se už zápas jen dohrával a domácí přidali ještě 2 góly a zaslouženě vyhráli. Náši kluci zaslouží pochvalu za to, že většina z nich odehrála zápas za A tým a dorost a ještě přijeli na tento zápas. Samozřejmě únava z dopoledního zápasu se projevila hlavně v druhém poločase a není se čemu divit.

Další utkání hraje náš tým v neděli 17.10 v 13:30 proti Suchohrdly u Znojma