13. kolo FK Znojmo B – Hostěradice 3:4 (2:2)

Sestava, hodnocení a statistika podzimní části

Sestava: Kotáb-Vystrčil, Paseka, Kalina, Železný M. Rolník, Lehocký, Kolařík, Pěnkava, Poláček P, Németh.

Náhradníci: Kubále, Vecheta, Koňařík, Ondra, Vaněk.

Řekli po utkání tréneři: Kalina, Kubále

Začátek utkání jsme nezvládli a už v 5min. jsme prohrávali 0:1. Z tohoto obdrženého gólu jsme se rychle otřepali a v 15min. jsme vedli 2:1 po brankách Tomáše Pěnkavy a Vojty Lehockýho. Škoda, že jsme tento výsledek neudrželi a inkasovali na konci poločasu druhý gól. Poločas skončil 2:2. Na začátku druhého poločasu přišel důležitý moment zápasu. Po faulu na hostujícího útočníka byl vyloučen Honza Paseka a hosté z této standartky dali gól na 3:2. Po této brance měli hosté ještě několik šancí na zvýšení stavu ale náš brankář Dominik Vaněk nás několikrát podržel. Pozn. (Herda se zranil v prvním poločase a musel být střídán - přejeme mu brzké uzdravení). Naději ještě na dobrý výsledek dal svým gólem Petr Rolník, který snižoval na 3:4. Na konci zápasu v 87min. byla v pokutovém území hostů sporná situace. Po kontaktu hostujícího hráče s Petrem Rolníkem se mohl kopat pokutový kop ale rozhodčí p.Kolesa byl jiného názoru, ikdyž mu jeho asistent  signalizoval, že se má kopat  pokutový kop. Je škoda, že celý zápas pískal vše co mu asistent signalizoval a tento důležitý moment si vyhodnotil po svém a hrubě tím ovlivnil výsledek tohoto zápasu.