Goly: Rolník 3x,

Sestava a hodnocení utkání:

Vaňek - Kafka, Slabý, Bálka, Vecheta - Rolník, Veselý, Fryš, Kolařík - Tejkal, Pěnkava.

Náhradníci: Ondra, Kubále, Koňařík, Németh.

Vítězství v tomto utkání nás ponechává ve hře o záchranu. Podle pamětníků jsme v Hostimi dosud nikdy nevyhráli.

Terén nebyl z nejrovnějších a domácí navíc hrají důrazný fotbal plný osobních soubojů. Zkrátka nic pro nás. Ale nakonec jsme to zvládli. První branku vstřelil Petr Rolník z penalty a za chvíli přidal i druhý gól netradičně levou nohou. Domácí nejvíce hrozili z rohových kopů a dlouhých autů. Naštěstí se nám je podařilo ubránit. V  54. minutě zvýšil na 3:0 opět Rolňas kdy téměř z nulového úhlu pohotově zakončil. V 64. minutě domácí snížili dorážkou z blízka na 3:1. Další šance na obou stranách už góly nepřinesli. V poslední minutě Vaňous bravurně zneškodnil penaltu, kterou zahrával zkušený Pavel Kapitán. Dnes nám hodně pomohli Pavel Slabý a Martin Fryš. Na výbornou zahráli dorostenci Martin Veselý a Ivo Tejkal. Pochvala patří všem hráčům za bojovný a nebojácný výkon.