logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

8. kolo - Vranov n.D. - FK Znojmo C - 2:7 (1:3)

8. kolo - Vranov n.D. - FK Znojmo C - 2:7 (1:3)

Góly: 2x Pitour, 2x Vecheta, Dočekal, Pěnkava, Dohnal.

Sestava:

Svoboda - Tretera, Kostík, Pavelka, Ondra - Pitour, Dočekal, Dohnal, Mossmer - Pěnkava, Koňařík.

Náhradníci: Benda, Náprava, Stýblo, Vecheta, Kafka Jan.

Do Vranova jsme jeli v lehce oslabené sestavě, protože se někteří lepší hráči posunuli do B-týmu. Letos už po několikáté. Tam si ale moc radosti z výher zatím neužívají. Další oslabení jsou zapříčiněny zraněními. Buď ze zápasů, z tréninku nebo z venčení pejska na kole. Ani Vranov na tom nebyl moc dobře. Při příjezdu byli na hřišti 2 hráči. Postupně se nakonec ale sešli a alespoň v minimálním počtu jsme se zpožděním zahájili zápas. Naše početní převaha však na hřišti dvakrát moc vidět nebyla a docela jsme se trápili. A to až do 14. minuty, kdy se trefil Dalda. Do poločasu se pak ještě dvakrát trefil Karlos a vypadalo to, že vytvoří svůj první hatrick. To se však nakonec nestalo a Karlos ušetřil někou korunu za rundu u Kalimera. Naopak. Domáci se nevzdávali a snížili na 1:3. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Oprava. Zůstali jsme na čerstvém vzduchu na hřišti.

Druhá půle pro nás začala tradičně špatně. Domácí snížili na rozdíl jednoho gólu - 2:3 a vypadalo to, že se budeme trápit. To se naštěstí nestalo a tak se postupně trefil Pěna, Mara a 2x naše nová posila z Konic - Tomáš Vecheta. Nakonec jsme dali 7 gólů a tak jsme si výlet za kulturním dědictvím Moravy užili a vezli jsme si 3 body.

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří s námi jeli ven. Utkání venku jsou vždy problém a hráčů je stále míň. Doufejme, že následné domácí utkání v sobotu proti Křepicím, na tom budeme lépe.

Teo.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři