16.kolo Božice – FK Znojmo B dorost 1-2 (1-2)

Góly - Raška V., Moravec Zd.

Rehberger M.- Veselý D.Servit E.Kolek Z.Fiala O. – Moravec Z.Fryš M.Kormoš S.Raška V. – Řiháček M.Šrámek O.

K utkání dalšího kola jsme odjeli jen s jedenácti hráči,nemoc a zranění. Měli jsme soupeři co vracet a to za jedinou porážku z podzimní části na domácí půdě 2:1. Domácí se před tímto utkání pohybovali na třetím místě v tabulce. Bylo to herně vyrovnané utkání. Naši kluci využili šance, které měli a proměnili je. Je vidět i když naši kluci mají dopolední zápas v nohách za A-dorost tak to ještě zvládnou v okresním přeboru. V zápase se projevila nedisciplinovanost našich hráčů když v 68.min dostal červenou kartu Raška za řeči. V závěru se u některých se projevila únava a ti co byli čerstvý tak to neodjeli na plno. Jestli si myslí, že se s takovým výkonem se posunou tak určitě ne.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: PAVLÍČEK JAROSLAV – VÁVRA FRANTIŠEK

TRÉNINK:ÚTERÝ 19.4.2016 18:00HOD HŘIŠTĚ OBLEKOVICE