21.kolo FK Znojmo B dorost – Višňová B 5-1 (3-0)

Branky: Krejčí M.-2x,Burda J.,Moravec Z.,Krejčí P.,Fiala O.

Tímto výsledkem si náš dorost zajistil titul Přeborníka Okresu. Gratulujeme!!!!!!!!

Rehberger M.-Raška V.Rehberger T.Krejčí P.Pěnkava T.-Železný M.Burda J.Blažíček J.Servit Š.- Krejčí M.Jaroš J.

Náhradníci: Fiala O.Moravec Z.Řiháček M.

V 21. kole OP jsme přivítali aktuálně druhý celek tabulky.V tomto utkání se mohlo rozhodnout o celkovém vítězi Okrasního přeboru dorostu.K tomuto jsme mohli nastoupit v té nejlepší sestavě včetně starších žáků.Od první minuty jsme hráli zodpovědně,koncentrovaně a byli v pohybu navíc jsme dobře kombinovali.Soupeř nebyl vůbec špatný, ale my našim pohybem a přistupováním k hráčům jsme soupeře k ničemu nepustili.Vytvořili jsme si šance a ty jsme navíc dokázali proměnit.Stav utkání mohl být i výraznější, ale vše se nám taky nepodařilo proměnit. Za krásného a teplého počasí nám v závěru utkání docházeli síly.Celý tým odehrál velmi povedené utkání a s konečnou výhrou si náš dorost zajistil titul přeborníkem okresu. Gratulujeme!!!!!!!!!!!!

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: LATTNER JAN – VÁVRA FRANTIŠEK

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn