5.kolo IE Znojmo starší dorost B – Božice 0-2 (0-0)

Hřiště Dobšice

Ondrovčák L. – Kolek Z.Vodák D.Sobotka P. – Krejčí M.Krejčí P.Burda J.Trochta O. – Řiháček M.Palo Z. – Veselý D.

Střídání: Hudeček P.Spurný P.Janák D.Wrana M.

K utkání jsme nastoupili v kombinované sestavě,někteří se viděli poprvé, hráli postech na kterých nejsou zvyklí. V kádru jsme měli hned pět starších žáků. Utkání jsme začali vcelku dobře. Měli jsme i šance, ale ty jsme neproměnili. Do zápasu jsme následně poslali všechny hráče z lavičky. Je potřeba zmínit že soupeř hrál dobře měl šance a dvě dokázal po našich chybách proměnit. Poločas skončil 0:0.

Do druhé půle jsme udělali změny v sestavě. Nastoupil Řiháček M – Spurný P. Trochta O. - Janák D. Hra nebyla špatná, ovšem odpadli jsme fyzicky. Je znát tréninkové manko některých jedinců. Pokračujeme dál a oni ty výsledky přijdou.

Řekli po utkání: trenér Pavlíček J. – Vávra F.

TRÉNINKY:PO – ST – ČT – 17:00HOD HŘIŠTĚ OBLEKOVICE