9.kolo IE Znojmo dorost B – Hrádek 10- 2 (8-0)

Branky: Moravec Z.-3x,Burda J.-3x,Krejčí P.-2x,Németh P.,Raška V.,

Sestava ahodnocení utkání

Sestava - Rehberger M. – Veselý D.Kolek Z.Pospíchal M.Šrámek O. – Trochta O.Raška V.Németh P.Moravec Z.- Berda J.Krejčí P.

Střídání:Ondrovčák D. Jaroš J.Lehotský V.Řiháček M.Hudeček P.

Co říct k tomuto utkání. Jednoznačný výsledek soupeř nebyl, až tak špatný, ale naši kluci hráli velmi dobře a proměňovali své šance. Kombinace byla dobrá až na to že jsme chtěli po hráčích, aby hráli více do šíře a na jeden až dva doteky. Je vidět že kluci ten fotbal hrát umí a chtějí. Byl to zápas dvou různých poločasů. Ten první jsme bojovali hráli a kombinovali a dávali branky. Do druhé půle jsme poslali na hřiště hned všech pět náhradníků. Ono se to trochu projevilo ve hře i v kombinaci, ale i tito hráči určitě nezklamali. Je důležité, že chodí a proto také dostávají možnost hrát. Byl to kolektivní výkon. Do branky se vrátil po zranění Marek Rehberger – na první zápas to nebylo vůbec špatné.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: PAVLÍČEK JARDA – VÁVRA FRANTA