12. kolo IE Znojmo B dorost – TJ Mramotice 3-2 (1-0)

Góly -Krejčí M. Krejčí P. Rehberger T.

Sestava: Rehberger M. – Trochta O.Bastl L.Pospíchal M.Veselý D. – Krejčí M.Rehberger T.Krejčí P.Havliš P. – Balík M.Řiháček M.

Střídání:Moravec Z.Palo Z.Kolek Z.Hudeček P.Šrámek O.

K tomuto utkání jsme nastoupili s mladým mužstvem.Bylo vidět na některých že mají hodně co dohánět,ale od toho je tady ten B-tým. Hra se nám nedařila a hráli jsme všechno za pochodu.Nebyl vidět rychlý přechod a kombinace.Soupeř byl bojovný a hrál v deseti hráčích vzadu. Tím se nám hůře dostávalo k soupeřově brance.Pokud jsme zakombinovali bylo vše v pořádku tak jsme dokonce vstřelili branku.Já na bráchu-brácha na mě-bylo to na jeden dotek a krásné zakončení (bratři Krejčí).Poločas skončil 1:0. Tak jako každý zápas na druhý poločas pošleme hned čtyři hráče s lavičky a za dalších deset minut toho pátého.Vystřídali jsme na všech postech. Nezačali jsme dobře a dostal nás soupeř pod tlak.Neskutečné chyby které jsme předváděli byl důsledek vyrovnávací branky. Ale dál se nám nedařilo a nedokázali jsme se prosadit jeden na jednoho.Po ojedinělé šanci se trefil střelou za hráčem T.Rehberger. Místo toho abychom se uklidnili hráli jsme špatně a opět soupeř srovnal stav.Do konce utkání scházelo pět minut a my kombinovali ale na naší půlce.Začali jsme v zadu ale tentokrát jsme zrychlili a ono se to vyplatilo,tři minuty do konce vystřelil Petr Krejčí a po teči padla vítězná branka.

Kdo dneska zaslouží pochvalu je Dan Veselý roč. 2000 – měl každý míč,pohyb,souboje nevypustil.

Trénink – PO – ČT – 17:00HOD

Řekli po utkání: LATTNER JAN – PAVLÍČEK JARDA – REHBERGER MAREK st.