logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

15.kolo TJ Tatran Rousínov - FK Znojmo dorost st. 0:5 (0:1)

Góly: 3x Beno, Rytíř, Truhlář

Foto z utkání zde

Sestava a hodnocení zápasu

Rybníček [C] (9) - Dyml (8), Košíček (8), Procházka (8) Balada (7) - Lichevník T. (8),

Veselý (8), Gazsio (8), Koukal (8) - Beno (9), Rytíř (8)

Střídání: Truhlář (8), Mikulášek (8), Jedlička (8)

První jarní výjezd nasměroval náš tým los do Rousínova poměřit síly se soupeřem momentálně v tabulce Rousínov čtvrtý tým mi pátí. Čekali jsme, jak si tým povede bez opor bratrů Krontorádovích, kteří nastoupili souběžně hraném utkání za tým muži A a zraněného Tejkyho. Zápas měl od začátku velké tempo a mi měli postupně stále více ze hry. Začali se rodit šance, gólová se ujala až ve 14. minutě, kdy za šestnáctkou vystřelil Gazsio a vyraženou střelu dorazil do sítě Ondra Rytíř 0:1. Pak začala naše přehlídka neproměněných šancí, a když se k tomu přidala občasná naše nepřesnost, soupeř nás měl výsledkem stále na dostřel. Místo abychom šli do poločasové přestávky s pořádným náskokem, obzvlášť když se nám herně druhé poločasy nedaří, tak to byla výsledková bída. V druhé půli se nám podařilo hned v 47. minutě vsítit uklidňující druhou branku, kdy se po dlouhém centru vyslaném Lukášem Dymlem dostal k míči Matěj Truhlář a bylo 0:2. Pak začala další fáze našich šancí, konečný výsledkový klid nám dopřál brankář hostí, kdy při rozehrávce  v 75. minutě našel přímo našeho Kubu Bena 0:3. Byl velký rozdíl mezi tyčemi Rousínovský kupil chybu za chybou zato náš Rybňa si za stavu 0:2 dělal vzadu zidanovky ! Ke konci zápasu padly dvě naše nejhezčí branky a to v 82. minutě kdy Kuba Košíček rozehrál nacvičený signál z přímého kopu na Kubu Bena a ten se nemýlil 0:4. O tečku zápasu se postaral opět Kuba Beno když si po nahrávce od Gazsia v 89. minutě všiml, že brankář hostí je daleko z brány a z 35 metrů ho dlouhým lobem přehodil a tím dovršil svůj hattrick a upravil výsledek na konečných 0:5. Jasně se nám potvrdilo, že herně patříme v soutěži do první čtyřky, je skvělé že si dokážeme vytvořit spoustu šancí a až je dokážeme zužitkovat .......  to nechci domyslet, navíc když se k tomu přičte dalších 20 šancí v odehraném utkání mladšího dorostu druhý den v Přiměticích (tak to už je na další článek).

Trenéři: Samek Milan, Rytíř Hynek

Hodnocení

První venkovní utkání jsme zvládli velmi dobře. V tomto utkání jsme se museli popasovat z absencí tří klíčových hráčů. Poměrně jednoznačné vítězství se ale nerodilo lehce. Od první minuty jsme měli herní a územní převahu a ve 14 minutě šli do vedení. Pak následovala řada neproměněných gólových šancí.  Poločasové jednobrankové vedení bylo opravdu málo. Naštěstí jsme dobře vstoupili do druhé půle, kdy se po chybě brankáře trefil Truhlik a naši kluci se mohli trochu více uklidnit. I nadále jsme pokračovali v územní a herní převaze. V poslední 15 minutách se blýskl hattrickem Kuba Beno. Hlavně jeho poslední gól potěšil oko všech diváku. Dnes jsme kromě vítězství spokojeni s čistým kontem Víti v brance. Spokojenost vládne i s hráči, kteří dnes nastoupili na místa absentovaných hráčů.

Milan Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři