17. kolo Žijeme hrou / Kunštát  - FK Znojmo ml. žáci - 2:1

Gól: Nguyen

Po týdnu a opět v neděli zajížděli mladší žáci k dalšímu mistrovskému utkání. Tentokrát jsme se utkali s týmem Žijeme hrou / Kunštát.

Kubále - Ludvík, Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Beno, Nguyen, Sekula, Pham, Vyorálek, Ralenovský, Hrala, Miroš.

Za chladného a větrného počasí jsme proti třetímu celku tabulky bojovali. Na soupeřův gól z 26. minuty jsme reagovali hned následující minutu vyrovnáním Toma Nguyena. Poločas tak skončil remízou. Hned v 5. minutě druhé půle jsme po chybě na pravé straně obrany inkasovali a do konce zápasu již nedokázali vyrovnat. Šance na skórování jsme měli minimálně tři, ale bohužel zbrklostí v zakončení jsme neuspěli.

Dnes nám pomohli i 3 kluci za starší přípravky a určitě nezklamali a na hřišti se snažili odevzdat maximum.

Po úvodních třech kolech je naše hra stále trochu rozháraná. Nejsme schopni déle podržet míč a kombinací se dostávat více do hry. Stále hledáme optimální vyvážení zálohy a útoku. Hodně nás trápí i proměňování šancí. Několik si jich za zápas vždy vytvoříme, ale bohužel nevyřešíme jejich proměnění.

Leoš Ludvík