logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Hodnocení holky okres 5+1 - 6.10.2021

Starší přípravka dívky - oranžová

Ve středu 06.10.2021 jsme odehráli dvojzápas okresní soutěže starších přípravek na domácím hřišti v Oblekovicích

Sestava, výsledky a hodnocení:

Nemešová (Šmerdová) - Kašparová, Šmerdová, Kuřitková, Horáková, Nováková, Březinová, Rozehnalová, Garajová, Hanzalová, Turková, Hanzelová, Mirošová

  1. zápas FK Znojmo oranžová - Přímětice 0:13
  2. zápas FK Znojmo oranžová - Přímětice 1:11 (gól Garajová)

V dalším kole okresní soutěže starších přípravek jsme sehráli dvojzápas proti týmu Přímětic. První zápas odchytala Verča Nemešová a druhý Eliška Šmerdová. Zápas se odehrál na mokru za mírného deště a proti nám se představil vedoucí tým okresní soutěže, navíc poskládaný převážně z ročníku 2011. Nutno podotknout, že nás soupeř přehrával ve všech činnostech a zaslouženě zvítězil. Na druhou stranu nebyly holky odevzdaným soupeřem. I za nepříznivého stavu se snažily hrát a při troše štěstí mohly přidat i pár gólů navrch. Pro náš tým, který patří k mladším v soutěži jsou všechny zápasy těžké, ale holkám za dnešní výkon nelze nic vytknout. Hrály podle jejich možností. Pro jarní sezónu pro ně bude důležité, pokud se nám podaří poskládat realizační tým pro mladší přípravku, aby zejména mladší hráčky dostaly potřebný prostor pro hru. Bude potřeba k mladší přípravce zapojit i nová děvčata, která se k týmu v průběhu podzimu připojila. Kostru mužstva pro mladší přípravku vytvoří děvčata, která už svádí boje v přípravce starší. Dostaneme se tak k ideální situaci, kdy si děvčata zahrají dostatečně ve svých věkových kategoriích a navíc budou sbírat starty i o kategorii výše.

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas a holkám za zvládnutí zápasu v deštivém počasí!!!

Trenéři FK Jan Šmerda, Martin Hanzel a Kamil Lavingr

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři