4.kolo zimní ligy v Ivančicích - dívky

V sobotu  29.1.2022 odehrály děvčata 4.kolo zimní ligy na kterou zajíždí do Ivančic. Tentokrát změřily síly s týmy 1.SC Znojmo U13 a  Svratka Brno U13.Oba tyto týmy se pohybují na špičce tabulky.

Sestava, výsledky a hodnocení

Dnešní sestava byla v menším počtu kvůli nemocným hráčkám a musely ji doplnit mladší hráčky

.

Sestava: Garčinská - Veselá , Šišláková , Piscová , Langmannová , Kučerová , Kapaňová , Čechová , Hanzelová, Doválelová.

FK ZNOJMO DÍVKY :  1.SC ZNOJMO U13       2:1

Góly: Doválelová , Šišláková

Do dnešního kola  jsme pozměnily sestavu i gólmanku. Do prvního zápasu jsme nastoupily svižně a hra se vyvíjela dobře.

Bohužel hned v 5 minutě se po ostřejším kontaktu zranila Janča Veselá ,která si poranila kotník a do hry už bohužel nenastoupila. Už v tak početně slabší sestavě ,jsme měli jednu střídající hráčku. Holky ale bojovaly srdnatě  a první gól na sebe nenechal dlouho čekat. krásnou střelou levou nohou se trefila Terka Doválelová.  Holky nedávaly soupeřům  žádné šance dostat se k naší bráně. Bojovnost byla opravdu veliká a bylo vidět na holkách že chtějí vyhrát. Kluci ale využily naší jediné chyby a tak bylo srovnáno na 1:1. Zbývalo ale ještě dost času a holky nedaly klukům nic zadarmo ,po krásné akci  se přesnou střelou trefila Kája Šišláková a stav 2:1 si děvčata už pohlídaly.

FK ZNOJMO DÍVKY : SVRATKA BRNO U13      0:5

Druhý zápas  byl pro holky hodně náročný , Svratka Brno se drží na 1.místě v tabulce a zápas byl hodně rychlý . Holky sice tento zápas na góly prohrály ale herně se nemají za co stydět.

Dnes musíme vyzvednout hru gólmanky Terky Garčinské ,která  byla velkou oporou svému týmu. Hodně střel ještě pochytala a byla v bráně opravdu nekompromisní. Dál musíme ale pochválit všechny dnešní hráčky ,které ze sebe vydaly maximum a dnes předvedly nejlepší výkon . Škoda zranění Janči veselé hned v úvodu.

Dnes jsme s výkonem děvčat velmi spokojeni. Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za jejich fandění.

Trenéři Kučma , Veselá , Vaněk.