FK Znojmo oranžová - okres starší přípravka 5+1

V sobotu 23.4.2022 jsme odehráli třetí jarní kolo okresní soutěže starších přípravek na hřišti Suchohrdel u Znojma

Sestava: Šmerdová - Meduna, Jaroš, Garajová, Hanzelová (C), Rouchalová, Švarcová, Neubertová, Kuřitková, Hanzalová, Rozehnalová, Turková

1. zápas TJ Suchohrdly - FK Znojmo oranžová 9:3 (góly: Turková 2x, Meduna 1x)

2. zápas TJ Suchohrdly - FK Znojmo oranžová 6:4 (góly: Meduna 2x, Jaroš 1x, Garajová 1x)

V dalším kole jarní soutěže jsme zavítali na hřiště TJ Suchohrdly. Opět nás doplnili kluci z našeho klubu, za což jim patří dík. První zápas se herně vůbec nevydařil, neplnili jsme si úkoly a to hlavně na vlastní polovině hřiště. V takových utkáních bychom požadovali lepší výkon od hráček, které s námi hrají déle. Druhý zápas byl podstatně lepší z naší strany, už jsme předvedli zodpovědnější výkon v obraně a měli jsme i dost šancí ke vstřelení branek. Nakonec byli šikovnější v zakončení domácí a tak zaslouženě zvítězili. Do dalších utkání bude potřeba dát více snahy a rychlosti v řešení situací. Když se holky soustředí, dokážou hrát dobře. Bohužel nevydržíme v takovém soustředění odehrát celý zápas a tak zbytečně ztrácíme celá utkání. Na tomto musíme zapracovat v tréninku.

Za tým trenérů FK Znojmo Jan Šmerda a Martin Hanzel