logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Minipřípravka 2015 na halovém turnaji v Ivančicích

V neděli 6. 2. se naše dva týmy minipřípravky ročník 2015 zúčastnily halového turnaje v Ivančicích.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmu dva naše týmy plus Ivančice A, B, Rosice A, B, Dolní Kounice a Hustopeče. Hrálo se na mantinely  3+0 každý s každým. Naše týmy skončili na krásném třetím a pátém místě.   Gratulujeme!!!!!!

Sestava, výsledky turnaje a hodnocení

 

Sestavy

FK Znojmo A - fialová

Garajová Tamara, Vyorálková Ellen, Chant David, Malačka Jakub, Malačka Vojta, Pitour Jan

FK Znojmo B - zelená

Pikolon Martin, Hudec Max, Norek Rosťa, Caha Roman, Moltaš Jarda, Vaněk Sebastián,

 

Výsledky    FK Znojmo A   

FK Znojmo A – Rosice A    7:10   

Góly – Garajová 5x, Pitour, Malačka Jakub,

FK Znojmo A – Rosice B    13:4

Góly – Garajová 7x, Chant 2x, Malačka Jakub 2x, Vyorálková 2x,

FK Znojmo A – Ivančice B    18:2

Góly – Garajová 8x, Malačka Jakub 6x, Malačka Filip 2x, Vyorálková 2x,

FK Znojmo A – Ivančice A    9:6

Góly – Garajová 4x, Malačka Jakub , Malačka Filip 2x, Vyorálková 2x,

FK Znojmo A – Hustopeče    6:13

Góly – Garajová 4x, Vyorálková, Hudec,

FK Znojmo A – FK Znojmo B    15:6

Góly – Malačka Jakub 7x , Malačka Filip 4x, Vyorálková 3x, Pitour,

FK Znojmo A – Dolní Kounice    18:3

Góly – Garajová 6x, Malačka Jakub 3x, Malačka Filip 2x, Vyorálková 5x, Pitour 2x, Caha 2x,

 

Výsledky    FK Znojmo B

FK Znojmo B – Rosice B    4:18

Góly – Pikolon 2x, Hudec, Moltaš,   

FK Znojmo B – Ivančice B    15:2

Góly – Pikolon 5x, Hudec 5x, Caha 3x, Moltaš, Vaněk,   

FK Znojmo B – Ivančice A    4:10

Góly – Pikolon, Hudec ,Caha, Norek,  

FK Znojmo B – Hustopeče    4:11

Góly – Pikolon , Hudec, Caha, Moltaš,

FK Znojmo B – Dolní Kounice    10:1

Góly –Hudec 3x, Caha 2x, Moltaš 2x, Vaněk 2x, Pikolon ,

FK Znojmo B – FK Znojmo A    6:15

Góly – Caha 2x,Pikolon, Hudec, Moltaš, Vaněk,

FK Znojmo B – Rosice A    3:15

Góly – Pikolon 3x,

Hodnocení

Dnešní turnaj se hrál na dvou minihřištích 3+0 s mantinely a musím konstatovat, že jde o velmi zajímavý systém. Všichni hráči jsou v neustálém pohybu hra se přelévá z jedné půlky na druhou padá hodně gólů a pro všechny je to strhující hra s minimálním přerušováním kdy míč je pořád ve hře. Za mě pro tuto kategorii výborné. Navíc turnaj měl spád byl výborně organizován a rozlosován, pauzy mezi zápasy minimální. V hale byla bouřlivá atmosféra a to hlavně v podání dvou domácích týmu. Každý gól byl hodně slyšet.

Hodnocení našich týmu

Fialový tým táhla hlavně Tamarka (34 gólů) která měla výborný pohyb, důraz v osobních soubojích a vsítila nejvíce branek. Výborně jí sekundovala Ellenka (15 gólů). V týmu o sobě dávala vědět dvojice Jakub Malačka (20 gólů) a Filda Malačka (8 gólů). Dobře sekundovala dvojice David Chant (2 góly) a Hozna Pitour (4 góly).

Zelený tým táhla trojice Martin Pikolon (14 gólů), Roman Caha (11 gólů) a Maxík Hudec (13 gólů) ten svým výkonem překvapoval asi nejvíce a to protože je ročník 2016. Tuto trojici výborně doplňovali další hráči Jarda Moltaš (6 gólů), Sebastián Vaněk (4 góly) a Rosťa Norek (1 gól)

Pro pětici našich hráčů to první velký turnaj v životě (David Chant, Jan Pitour, Rosťa Norek, Jarda Moltaš a Sebastián Vaněk). Všichni jej zvládli na výbornou.  Odměna pro všechny naše hráče v podobě krásných medaili poháru za třetí místo a dva dětské šampusy, které jsme společně v kabině vypili na počest dnešního výkonu.

Na závěr bych chtěl poděkovat dvojici asistentů Martinu Pikolonovi a Marijanu Garajovi za pomoc v turnaji. Rodičům za podporu a fandění a všem našim hráčům a hráčkám za skvělou podívanou.

Milan Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři