Minipřípravka druhá a třetí na turnaji v Miroslavi

V sobotu 12.6. se uskutečnil turnaj minipřírpavek ročník 2015 a mladší v Miroslavi. Na turnaji jsme měli dva týmy. Zelený a růžový tým skončili na turnaji na krásném druhém a třetím místě. Kromě našich se na turnaji představily týmy FC Miroslav, FC Ivančice, Sokol Pohořelice a Višňové.

Individuální ocenění si odnesl Jakub Malačka za nejlepšího hráče turnaje.  Gratulujeme!!!!!

Sestavy, výsledky a hodnocení

FK Znojmo růžová -  Trenéři  Helebrant, Matoušek

Helebrant Tobik, Železný Patrik, Caha Robert, Svoboda Táda,, Matoušek Tomáš, Pikolon Martin, Pitour Jan, Hudec Max, Moltaš Jarda,

FK Znojmo zelená -  Trenéři  Samek, Norek,

Malačka Filip, Malačka Jakub, Vyorálková Ellen, Vaněk Sebastian, Kubalík Vojta, , Regula Jáchym, Blaha Lukáš, Norek Rosťa, Chant David, Šimon Vafek,

FK Znojmo růžová výsledky:

• FK Znojmo růžová – FK Znojmo zelená 3:4
  • FK Znojmo růžová – Višňové 6:1
  • FK Znojmo růžová – Pohořelice 3:1
  • FK Znojmo růžová – Ivančice 1:4
  • FK Znojmo růžová – FC Miroslav 3:1

Góly dávali -  Železný Patrik 5x, Caha Roman 3x, Svoboda Táďa 2x, Matoušek Tomáš 3x, Pikolon Martin, Helebrant Tobik,

FK Znojmo  zelená  výsledky

• FK Znojmo zelená – FK Znojmo růžová  4:3, góly – Jakub Malačka 2x, Jáchym Regula 2x
  • FK Znojmo růžová – Višňové  2:0, góly – Jakub Malačka, Sebastián Vaněk,
  • FK Znojmo růžová – Pohořelice  2:1, góly – Jakub Malačka, Jáchym Regula,
  • FK Znojmo růžová – Ivančice   2:2, góly –Jáchym Regula, Šimon Vafek,
  • FK Znojmo  růžová – FC Miroslav 1:4, góly – Jakub Malačka,

Hodnocení

Kluci v obou týmech zaslouží naší velkou pochvalu za předvedené výkony. Všichni bojovali s ohromnou chutí a odhodláním uspět. Na velkém hřišti sváděli urputné osobní souboje, běžecké souboje a do všeho dávali srdíčko.  Hodně nás trenéry překvapilo, že ve velmi teplém počasí v posledních zápasech jejich výkony gradovaly a nebyla vidět žádná únava. Medaile si všichni určitě zasloužili.  Kubovi gratulujeme za individuální ocenění.

Všem rodičům děkujme za fandění a podporu. Velkou pochvalu zaslouží organizátoři turnaje z  Miroslavi.  Děkujeme….

Milan Samek

turnaj minipripravka miroslav 06 2022 03