logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

22. kolo FK Znojmo A – Višňové 6:1 (3:0)

22. kolo FK Znojmo A – Višňové 6:1 (3:0)

Gól: Procházka 3x, Lichevník, Tejkal, Németh,

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Vecheta, Železný, Slabý, Dufek, - Lehocký, Blažíček, Ostrý, Lichevník, Benda – Procházka,

Střídání: 

Németh, Pěnkava, Košíček, Tejkal.

Hodnocení

Dnešní domácí utkání jsme opět zvládli na výbornou, a to jak herně, tak i výsledkově. V posledních zápasech je z našeho týmu cítit herní pohoda. Kluci hrají aktivně nebojí se hrát, jsou důrazní v osobních soubojích a v posledních zápasech mají i kvalitu na míči. Dnes jsme změnili rozestavení s ohledem na to, že jsme neměli klasické útočníky. Již v prvním poločase jsme dokázali vsítit tři góly, a hlavně ten třetí padl po rychlém brejku a výborně sehraném přečíslení a dá se říci, že utkání bylo rozhodnuté. Jsme rád že jsme i ve druhé půli hráli aktivně a mrzí mě jen 15minutový výpadek ve kterém jsme zbytečně inkasovali. Dnes bych vyzvedl výkon Martina Procházky, který byl nejlepším hráčem na hřišti a svůj výkon potvrdil hattrickem a jednou asistencí. Daleko více si však cením výkonu a předvedené hry celého týmu.

Milan Samek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři