25. kolo FC Slovan Rosice B - FK Znojmo A  3:1 (1:0)

25. kolo FC Slovan Rosice B - FK Znojmo A 3:1 (1:0)

Gól: Németh,

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Lehocký, Košíček, Slabý, Dufek, - Blažíček, Ostrý, Procházka, Lichevník, Pěnkava – Rytíř,

Střídání:

Németh, Dyml,

Hodnocení

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned ve 2 minutě měl Bláža na kopačce tutovku kterou však nedal. Domácí postupně přebrali iniciativu a měli více šancí. Další naši velkou šanci na gól měl Martin Procházka. Bohužel těsně před odchodem do šaten se domácí ujali vedení po našem nedůrazu ve vápně. V první půli jsem byl nespokojen s výkonem u některých hráčů. Ve druhé půli se náš výkon zlepšil, ovšem bohužel během 3 minut jsme 2x inkasovali po našich chybách. I přes nepříznivý stav jsme se stále snažili s výsledkem něco udělat, podařilo se nám snížit a závěr zápasu jsme zahráli hodně aktivně, ale bohužel bez gólového efektu. Domácí tak zvítězili zcela zaslouženě. Měli dva rozdílové hráče, a to Praxe a Novotného. U nás zaslouží pochvalu za výkon kapitán týmu Martin Procházka.

Milan Samek