14.kolo FK Znojmo B - Starý Petřín 3:2 (1:2)

Vaněk Vl- Vecheta, Kalina, Kostík, Vikturna- Pitour, Dočekal, Matějíček, Mossmer- Kubále, Vašíček.

Náhradníci: Poláček, Klaška, Doválel, Kafka, Logr.

AR1  Benda Martin( díky)

Hodnocení:

V tomhle zápase se utkali první s druhým. Podařilo se nám nakonec zvítězit, ale nebylo to vůbec jednoduché. V prvním poločase byl Petřín lepší. A od 29. minuty jsme prohrávali 0:1. Nedařila se nám kombinace, chyběl pohyb a do koncovky jsme se dostávali velmi ojediněle. Naštěstí hned za 3. minuty srovnal Dan Kubále zblízka po standardce, kterou zahrával Kadla.

Ve 39. minutě se zranil Kostík, kterého nahradil Drda. Bohužel v poslední minutě hosté udeřili podruhé 1:2. Bylo potřeba udělat nějaké změny. Do hry nastoupil Kempa, Jeňa Kafka a Arnošt Logr. Druhý poločas začal naším tlakem. Hosté se soustředili hlavně na bránění. Po rohu, který zahrával Vašoun Kadla hlavou srovnal na 2:2. Do hry nastoupil zkušený Rohák místo stejně zkušeného Daldy. 68. minuta a Kadla přímo z rohu otáčí skóre na 3:2. Oba týmy si vytvořili ještě nějaké šance, ale gól už nepadl. V závěru ještě došlo k šarvátce, kterou vyprovokoval hostující kapitán a vybral si Roháka. Potyčka skončila remízou (dupnutí na nohu srovnal kopanec do holeně)

Důležité tři body tak zůstali doma. Škoda jen dvou zraněných. Kosťa se dá dohromady asi rychle. Horší je to s kolenem Arnošta.